6 lipca 2013

40. urodziny Gackto w Yokohama Arena

GACKT skończył 4 lipca 40 lat. Tego dnia odbył się wielki koncert w Yokohama Arena (横浜アリーナ), jeden z kończących trasę koncertową po Japonii "Best of the Best" (po tym koncercie był jeszcze jeden 6 lipca, i ostateczny REAL FINAL zakończy trasę 7 lipca 2013).

Relację z tego koncertu można przeczytać na stronie Amaiakuyume. Amaia pisze, że gdy dzwon dał sygnał, wszyscy fani podnieśli w górę ręce ze świecącymi niebieskimi patyczkami, a na scenę wniesiono tort z cyfrą "40" udekorowany zdjęciami Gackto. Cała sala zaśpiewała Gackto "Happy Birthday". GACKT się wzruszył. Następnie kazano mu odpowiedzieć szybko na 40 różnych pytań.

Następnie wszyscy obejrzeli na telebimie życzenia złożone Gackto przez jego przyjaciół muzyków, takich jak Jon, U:zo, Shinya, Taichi Saotome (który powiedział, że GACKT jest najpiękniejszym 40-letnim mężczyzną, jakiego widział w życiu), Miyavi (który powiedział, że chętnie by się napił z Gackto), Kimura Manatsu (z obsady "Akumu chan") i HYDE (który również mówił, że chciałby się z Gackto napić).

Na scenie życzenia składał Sho z Golden Bomber, który dał Gackto bukiet kwiatów. Życzenia składał Gackto również najbliższy zespół: Chachamaru dał mu bukiet róż, a You obwiązał się sam czerwoną wstążką, zawiązał kokardkę i sprezentował sam siebie :-).

Z okazji koncertu i urodzin GACKT otrzymał wiele bukietów kwiatów od muzyków i innych artystów.


Źródło: Sanspo, Natalie.mu, Gacktfan.vn, Tokyohive, Amaiakuyume

1 komentarz:

 1. Jak nie wiadomo o co chodzi ,to chodzi o picie.
  Ja też z miłą chęcią napiłabym się z nim :-)
  You mnie rozbroił całkowicie.Rozwalił system.I,jak go tu nie kochać?Nie da się.
  Ach te uszka.Ślicznie mu w nich było.Kwiaty piękne.Też bym chciała takie dostać.
  Madzia.

  OdpowiedzUsuń